Pengurusan Tertinggi

Dekan

Prof. Madya Dr. Haniza Hanim Mohd Zain

Tel015-48797201

Email: haniza@fsmt.upsi.edu.my

Prof. Madya Dr. Faridah Lisa binti Supian

Tel: 015-48797720 / 7607

Emailfaridah.lisa@fsmt.upsi.edu.my

Timbalan Dekan

(Penyelidikan & Inovasi)       

DrNorlaili binti Abu Bakar

Tel: 015-48797204
Email: norlaili@fsmt.upsi.edu.my

Timbalan Dekan

(Hal Ehwal Pelajar & Alumni)

Dr. Ikhwan Hadi Yaakob

Tel: 015-48797203

Email: ikhwan.hadi@fsmt.upsi.edu.my


Ketua Jabatan Biologi

Prof. Madya Dr. Che Nidzam binti Che Ahmad

Tel: 015-48797722 / 7375

Email: nidzam@fsmt.upsi.edu.my


Ketua Jabatan Fizik

Prof. Madya Dr. Faridah Lisa binti Supian

Tel: 015-48797720 / 7607

Emailfaridah.lisa@fsmt.upsi.edu.my

 

Ketua Jabatan Kimia

Prof. Madya Dr. Norhayati binti Hashim

Tel: 015-48797618 / 7314

Emailnorhayati.hashim@fsmt.upsi.edu.my

Ketua Jabatan Matematik

Dr. Norazman bin Arbin

Tel: 015-48797429 / 7413

Email: norazman@fsmt.upsi.edu.my